אם חשבת שבטיחות זה יקר - תנסה תאונה.

בדיקת יועץ בטיחות לאירועים

מחפשים יועץ בטיחות מוסמך לאירוע שלכם? הגעתם למקום הנכון!

יועץ בטיחות – מהנדסי בטיחות כיום נוכחים בכמעט כל אירוע ציבורי ברשות הרבים על כן ניתן להניח כי בתום הבדיקה אותרו כל המפגעים האפשריים והתבצע סקר סיכונים המכסה את כל ה"מוקשים" שעלולים להתעורר במהלך האירוע. מהנדס הבטיחות מאיתנו מאפשר הגנה על כל תאונה במסגרת האירוע ומגובה בכיסוי הביטוחי המקיף עבור כל הצדדים באירוע; האורחים, בעלי הזכויות בנכס והמפיקים. סקר בטיחות יבוצע בעבור השימושים שלהלן:

  1. התקהלות, בתוך או מחוץ לבניין, שתפוסתו גדולה מ– 3,000 אנשים.
  2. פסטיבל, בתוך או מחוץ לבניין, שתפוסתו גדולה מ– 1,000 אנשים.
  3. אם חלק מבניין או בניין מתוכנן כמהתמ"ע.

סקר בטיחות בעבור בקשה להיתר בניה ייערך על ידי עורך הבקשה להיתר או עורך הבקשה לעניין בטיחות, ויכיל הערכה בכתב של אמצעי הבטיחות בהתייחסו לתנאים המפורטים בפרט 3.9.36.2 בצירוף מפרט כמפורט בנספח לחלק זה.

עפ"י חוק – אירועים המוניים מחייבים בהכנת תכניות בטיחות לאירועים בהתאם לדרישות רשות הכבאות ומשטרת ישראל להתקהלות המונית. מהנדס הבטיחות חייב לבדוק גם אישור תקינות למבנים הנדסיים בשטח ולבצע בעצמו חישובים הנדסיים אודות מתקנים המוצבים בגבולות אחריות העסק. על מהנדס הבטיחות לדאוג לכל אלו ולוודא שמתקיימים כל ההוראות החלות בתקינה עפ"י פריט רישוי החל במקום.

יועץ הבטיחות כמו כן חייב לערוך בדיקת יציבות קונסטרוקציה לציוד משונע ומרכבים קלים (עד 2.5 טון לפריט) הכוללים; במות פודיום לאירועים, במות לייסטים, במות לאייר, גשר תאורה, עמודי טראס (מסבך) לתליות, קוליסות, שלטים, מתקני מתנפחים; טרמפולינות, פרגודים תלויים ומחיצות בנויות.

4 סיבות למה לקוחות חוזרים ובוחרים בנו

100%
אחריות

הסדרה
בחוק

ליווי
צמוד

שירות
אישי

תמונות מהשטח

הזמן שלך יקר לנו

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בשעות הפעילות